Dobre wyniki par tanecznych Jantara

6 czerwca w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR. To wspaniałe wydarzenie ściągnęło do Elbląga pary nie tylko z naszego miasta, ale również z całej Polski, m.in. z: Sopotu, Gdańska, Gdyni, Łomży, Torunia, Białegostoku, Bydgoszczy, Augustowa, Tczewa, Pruszkowa, Płocka, Grajewa, Olecka, Chojnic, Rumii, Giżycka oraz Warszawy.

Pary prezentowały się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w różnych kategoriach wiekowych. Awanse do klas wyższych zdobyło 8 par : do klasy A - 2 pary, do klasy B - 1 para, do klasy C – 4 pary oraz do klasy D – 1 para. Elbląski Klub Tańca Jantar może pochwalić się 6 medalami złotymi, 6 srebrnymi oraz 2 brązowymi
Wielkie gratulacje dla wszystkich par!

Poniżej pełne wyniki:
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR (06.06.2021)
8-9 G Komb. 5T
1.Sztandera Jan - Stormowska Lena
3.Zygadłowicz Jan - Wiśniewska Joanna
10-11 G Komb. 5T
1.Szarko Michał - Grygun Zuzanna awans do KLASY F
1.Wołkołowski Dominik - Wasiak Amelia
2.Barański Bartosz - Szostak Michalina
2.Śniecikowski/Orzeł Wiktor - Pietras Blanka
3.Rogala Kacper - Szczepaniak Wiktoria
3.Kaszyc Wojciech - Kowalska Agata
3.Wojdon Oliwier - Skowrońska Gabriela
3.Kuraś Adam - Zielińska Nadia awans do KLASY G
3.Połajdowicz Antoni - Michalak Aleksandra
12-13 G Komb. 5T
1.Kusiuk Kamil - Skwierz Olga awans do KLASY F
2.Rynkowski Filip - Wrońska Alicja
3.Walencik Edgar - Woźnicka Karolina
12-13 F Komb. 6T
6. Kusiuk Kamil - Skwierz Olga
10-11 E Komb. 6T
1.Szostak Krzysztof - Stefańczyk Laura
12-13 E Komb. 8T
2.Panek Adam - Rosenkiewicz Julia
10-11 D ST
1.Śliwa Konrad - Buczek Hanna
10-11 D LA
1.Śliwa Konrad - Buczek Hanna
12-13 D ST
2.Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
12. Panek Adam - Rosenkiewicz Julia
12-13 D LA
1.Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia
6. Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia
13. Panek Adam - Rosenkiewicz Julia
14-15 D ST
7. Wacławski Damian - Sroka Wiktoria
8. Smolarek Filip - Walińska Otylia
11. Kuźniarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna
14-15 D LA
4. Wacławski Damian - Sroka Wiktoria
7. Smolarek Filip - Walińska Otylia
12. Kuźniarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna
12-13 C ST
1.Żmijewski Marcel - Ciechorska Michalina
4. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia
5. Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia
12-13 C LA
2.Zamiara Mariusz - Saryk Amelia
14-15 E Komb. 8T
4. Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia
8. Kusiuk Piotr - Szczepańska Lena
10. Pilarski Szymon - Rosenkiewicz Wiktoria
pow.15 E Komb. 8T
5. Zamiara Tomasz - Malinowska Aleksandra
pow.15 C ST
10. Krawczyk Olaf - Kurkowska Kamila
Juniorzy OPEN ST
2.Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja
3.Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
6. Kodrzycki Maksymilian - Ulkowska Klaudia
8. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia
8. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
10. Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia
Juniorzy OPEN LA
2.Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja
3.Żmijewski Marcel - Ciechorska Michalina
4. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
6. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
8. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia
14-15 C ST
8. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
14-15 C LA
1.Kodrzycki Maksymilian - Ulkowska Klaudia
4. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
pow.15 D LA
7. Krawczyk Olaf - Kurkowska Kamila
pow.15 B ST
2.Zieliński Jakub - Nycnerska Olga
6. Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera