Wystawa końcoworoczna uczniów Liceum Plastycznego w „Światowidzie”

Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zapraszają na wystawę końcoworoczną uczniów liceum. Wernisaż odbędzie się dzisiaj 24 czerwca w „Światowidzie” o godz. 17.00 w Galerii Nobilis. Wystawa będzie czynna do końca sierpnia. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie pracy uczniów klas I-III w roku szkolnym 2020/2021. Prezentowane będą prace z pracowni: Podstawy Projektowania, Projektowanie Graficzne, Rysunek i Malarstwo, Techniki Druku Artystycznego, Rzeźba, Multimedia, Fotografia i Film, Intermedia. Prace znajdują się na II piętrze CSE "Światowid" oraz w mieszczącej się na II piętrze Galerii Nobilis. Warto docenić ogrom pracy uczniów w tym trudnym dla wszystkich roku szkolnym.

Prezentowane na wystawie prace młodzieży z klas I – III, zawsze reprezentują bardzo różnorodne motywy oraz techniki, decydujące o specyfice poszczególnych pracowni. Jak co roku, można spodziewać się więc dużego zróżnicowania form i wielu okazji do estetycznych zaskoczeń.

Wystawa będzie czynna do końca sierpnia w godzinach pracy CSE „Światowid” w Elblągu.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera