Malarstwo Beaty Wilgi w "Światowidzie"

22 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbył się wernisaż malarstwa Beaty Wilgi. Artystka zaprezentowała fascynację pięknem natury i ekspresję zmian w portrecie kobiety w malarstwie akrylowym i na tradycyjnym chińskim tuszu. Wystawę można oglądać do końca lipca. Wstęp wolny, zapraszamy!

Wernisaż odbył się w ramach trzydniowego cyklu wydarzeń pn. „Być kobietą!”.  W programie są m.in. wykłady i warsztaty skierowane do kobiet, które poszukują odpowiedzi na wiele pytań. Różnorodną tematykę i formy prezentacji łączy wspólny mianownik – kobieta. Jednym z wydarzeń cyklu był wernisaż malarstwa Beaty Wilgi - malarki i dizajnerki, autorki projektów plastycznych i printów wnętrzarskich w Polsce i za granicą.

Artystka zaprezentowała fascynację pięknem natury i ekspresją zmian w portrecie kobiety. Elementy nowoczesnego dizajnu splata z naturalną luminescencją.

Wystawę można oglądać do końca lipca w godzinach otwarcia Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Pełen program cyklu „Być kobietą” znajduje się na stronie internetowej CSE „Światowid”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Więcej szczegółów pod nr tel. 55 611 20 59.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera