Taneczny obóz Jantara

40 osobowa grupa najmłodszych tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar wyjechała na obóz szkoleniowo-wypoczynkowy do Lidzbarka Warmińskiego, który potrwa do 24 lipca. Uczestnicy będą szlifować umiejętności taneczne i świetnie się bawić.

Uczestnikami obozu będą dziewczęta i chłopcy z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar", którzy czynnie uprawiają sportowy taniec towarzyski.

 - Obóz to doskonała okazja do rozwoju zainteresowań tanecznych i szansa na poprawienie kondycji uczestników – mówi wiceprezes Stowarzyszenia Jantar, Mateusz Czyżyk – Tancerze mają możliwość udziału w kompleksowym i profesjonalnym programie szkoleniowo– wypoczynkowym. Intensywne treningi realizowane będą w atmosferze zabawy. Taki sposób prowadzenia szkolenia wpływa na efektywność i poprawia atmosferę w grupie. – dodał Mateusz Czyżyk.

Obóz to czas aktywności fizycznej. Codziennie odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz zajęcia poprawiające kondycję. Co roku harmonogram jest bardzo napięty i bogaty w obozowe atrakcje. Zaplanowane są dyskoteki, ognisko, zabawy, wycieczki oraz konkursy, podczas których dzieci będą miały szansę wykazać się talentami wokalnymi, plastycznymi i umiejętnościami orientacji w przestrzeni.

- Nie zabraknie wyjazdu nad jezioro Wielochowskie, gdzie uczestnicy będą zażywać kąpieli słonecznych i wodnych. W programie jest też wycieczka do Warmińskiego Parku Przygody, gdzie obozowicze będą mogli skorzystać z atrakcji parku. Na koniec obozu każdego z nowicjuszy czeka pasowanie na tancerza – dodają organizatorzy.

Efekty swojej pracy tancerze będą mogli zaprezentować podczas rywalizacji turniejowych w nowym sezonie tanecznym, który rozpoczyna się już we wrześniu.

Obóz „Lato na Warmii i Mazurach” został dofinansowany ze środków Gminy Miasto Elbląg

Zobacz również

Zapisz się do newslettera