Magia świąt! Zajęcia dla dzieci i opiekunów w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci w wieku od 5 do 11 lat wraz z opiekunami na warsztaty zatytułowane: Magia świąt! W programie m.in. wykonanie sznurkowych choinek, wykonanie janczarów - instrumentu świątecznego, stworzenia szyszkowych bombek i wspólne śpiewanie świątecznych piosenek. Warsztaty odbędą się w sobotę 11 grudnia o godz. 10.30. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Zapraszamy!

- Weekendowe zajęcia dla dzieci i opiekunów to już stała propozycja Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Tym razem damy ponieść się magii świąt. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat, którzy razem z opiekunami chcą ciekawie spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego – zachęcają organizatorzy.

W programie na chętnych czeka wiele atrakcji  m.in. wykonanie sznurkowych choinek, wykonanie janczarów - instrumentu świątecznego, stworzenia szyszkowych bombek i wspólne śpiewanie świątecznych piosenek. Warsztaty potrwają od godz. 10.30 do godz. 12.00.

Zajęcia organizowane są w miłej atmosferze umożliwiającej naukę nowych technik artystycznych i rozwój umiejętności. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Koszt udziału to 25 zł. Zapewniamy wszystkie materiały.

Termin i miejsce: 11 grudnia (sobota) 2021 w godz. 10.30-12.00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Więcej informacji i zapisy:
Aleksandra Przygoda
tel.: 55 611 20 85
mail: aleksandra.przygoda@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera