Pracowity weekend kończący sezon taneczny na turnieju w Olsztynie - Puchar Regionów Polski Północnej, Mistrzostwa Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, obfity w znakomite wyniki par Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.
Puchar Regionów Polski Północnej Mistrzostwa Warmińsko – Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego odbył się w dniach 18-19.12.2021 r. Licznie reprezentowany Elbląski Klub Tańca Jantar zdobył wiele medalowych miejsc oraz osiem awansów do wyższych klas.
10-11 G 5T
- Barański Bartos & Szostak Michalina
- Malinowski Igor & Lemanowicz Wiktoria – AWANS DO KLASY F
- Wojdon Oliwier & Skowrońska Gabriela
- Rogala Kacper & Szczepaniak Wiktoria – AWANS DO KLASY F
- Kaszyc Wojciech & Kowalska Agata – AWANS DO KLASY F
10-11 F komb. 6T
- Szarko Michał & Grygun Zuzanna
- Wołkołowski Dominik & Wasiak Amelia
12-13 G 5T
- Walencik Edgar & Woźnicka Karolina
12-13 F komb. 6T
- Rynkowski Filip & Wrońska Alicja
Dzieci starsze MW – ST
- Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
- Śliwa Konrad & Buczek Hanna
Dzieci starsze MW – LA
- Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
- Śliwa Konrad & Buczek Hanna
14-15 D ST Puchar Regionów
- Smolarek Filip & Walińska Otylia – AWANS DO KLASY C
- Wacławski Damian & Sroka Wiktoria
14-15 C ST Puchar Regionów
- Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
14-15 D LA Puchar Regionów
- Smolarek Filip & Walińska Otylia
14-15 C LA Puchar Regionów
- Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja – AWANS DO KLASY B
- Wacławski Damian & Sroka Wiktoria
Juniorzy starsi MW – ST
- Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
- Smolarek Filip & Walińska Otylia
Juniorzy starsi MW – LA
- Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
Senior II MW – ST
- Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
- Szar Jarosław & Szar Katarzyna
- Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka
- Kurowski Arkadiusz & Kurowska Beata
- Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta
Senior II MW – LA
- Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
- Szar Jarosław & Szar Katarzyna
- Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka
- Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta
12-13 C ST Puchar Regionów
- Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
- Żmijewski Marcel & Ciechorska Michalina – AWANS DO KLASY B
- Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
- Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia
12-13 C LA
- Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
- Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
12-13 D LA
- Panek Adam & Rosenkiewicz Julia
- Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia
Juniorzy młodsi MW – LA
- Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja
- Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
- Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
14-15 E komb. 8T Puchar Regionów
- Pilarski Szymon & Rosenkiewicz Wiktoria
12-13 D ST Puchar Regionów
- Panek Adam & Rosenkiewicz Julia
Juniorzy młodsi MW – ST
- Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
- Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja
- Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
Pow. 15 E komb. 8T Puchar Regionów
- Zamiara Tomasz & Malinowska Aleksandra
Młodzież MW – ST
- Zieliński Jakub & Nycnerska Olga
Młodzież starsza MW – ST
- Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
Młodzież starsza MW – LA
- Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
Młodzież MW – LA
- Zieliński Jakub & Nycnerska Olga
Dorośli MW – ST
- Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
- Ryński Remigiusz & Kędzierska Klaudia
Dorośli MW – LA
- Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
Szkolenia par przygotowujące do startu na zawodach realizowane są w ramach zadania "Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży" dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.