Alchemia szklanych koralików – za nami wyjątkowy na wernisaż

𝗔𝗹𝗰𝗵𝗲𝗺𝗶𝗮 𝘀𝘇𝗸𝗹𝗮𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗸𝗼𝗿𝗮𝗹𝗶𝗸𝗼́𝘄 - za nami wyjątkowy wernisaż. W Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu znów mogliśmy obcować ze sztuką. Tym razem podziwialiśmy haft koralikowy, wyplatanie, tkanie i szydełkowanie koralikami.

Prace zaprezentowane przez Tipika Grażyna Antoń i Joannę Młodkowską-Brach “Tauriel Design” zrobiły na nas ogromne wrażenie. Wystawa będzie czynna do 13 kwietnia 2022 w godzinach pracy CSE „Światowid” w Elblągu.

 

Grażyna Antoń, urodzona w Elblągu, absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie; przez wiele lat nauczyciel bibliotekarz w Gimnazjum w Gronowie Elbląskim; obecnie mieszka w Krakowie, pracuje w małym sklepiku jubilerskim; od ponad 10 lat tworzy biżuterię techniką haftu koralikowego i wyplatania z koralików pod pseudonimem Tipika.

Joanna Młodkowska-Brach, urodzona w Warszawie, absolwentka Leśnictwa i Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie; od ponad 10 lat tworzy biżuterię techniką haftu koralikowego i wyplatania z koralików pod marką Tauriel Design, prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą; hobbystycznie zajmuje się fotografią krajobrazową i portretową.

 

Zobacz wirtualny spacer

Zobacz również

Zapisz się do newslettera