Flamenco – w rytmie namiętności

Jeśli chcecie przeżyć namiętną taneczną przygodę, która dostarczy Wam pełną gamę niepowtarzalnych emocji to… zapiszcie się na nasze warsztaty. Podczas zajęć zabierzemy Was w rozpalającą podróż do ognistej Andaluzji, skąd wywodzi się taniec flamenco. W tę taneczną podróż zapraszamy już 11 czerwca.

Warsztaty organizowane przez CSE „Światowid” w Elblągu, w ramach cyklu „Spotkania z tańcem”, to coś więcej niż zajęcie taneczne – to również możliwość zyskania świadomości własnego ciała i umysłu. Flamenco to przyjemność i pasja, a także doskonała okazja do tego, by za pomocą tańca pozbyć się negatywnych emocji i zaznać nieokiełzanej namiętności.

Flamenco to zmysłowy, pełen energii i temperamentu taniec. Jest doskonałym sposobem na zachowanie nie tylko dobrej kondycji fizycznej, ale także równowagi psychicznej. Zabierzemy Was w latynoski świat gorących, porywających andaluzyjskich rytmów, który może zmienić Wasze myślenie o tańcu i odkryć nową pasję, jaką po naszych zajęciach z pewnością stanie się flamenco.

Nasze warsztaty są dla każdego. Zarówno dla debiutantek, które jeszcze nie miały stycznością z tańcem, jak i dla dziewcząt i pań, które mają za sobą przygodę z tańcem i chcą podszkolić się i przypomnieć podstawy. Zapraszamy także panie, które chcą zadbać o lepszą formę i kondycję. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia w świetnej atmosferze.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią muzykę, taniec i mają ochotę na chwilę zabawy! W programie spotkania, poza warsztatami tanecznymi, znajdują się także: pokaz stroju i akcesoriów tanecznych, prezentacja dotycząca Hiszpanii i flamenco.

Spotkania z tańcem: flamenco
-> Termin: 11 czerwca w godz. 17:00 - 19:30
-> Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala widowiskowo-sportowa
-> Instruktor:
-> Zapisy i więcej informacji pod numerem: 55/611-01-30 lub 609-977-220
-> Koszt: 40 zł

Zapisz się już dziś!

Zobacz również

Zapisz się do newslettera