Spotkania z tańcem – High heels

Chodzenie na obcasach to dla wielu kobiet wyzwanie i męka. Czy wyobrażacie więc sobie taniec na wysokich szpilkach? High Heels Dance zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Na czym polega i kto może go praktykować? Już 11 lipca na warsztatach w CSE „Światowid” opowie o tym Paulina Karpińska, tancerka i instruktorka.

 

Warsztaty organizowane przez CSE „Światowid” w Elblągu, w ramach cyklu „Spotkania z tańcem”, to coś więcej niż zajęcie taneczne – to możliwość zyskania świadomości własnego ciała i umysłu. Kolejne spotkanie poświęcone będzie high heels fitness, czyli ćwiczeniom z elementami tańca, w których wykorzystuje się buty na szpilkach. Fitness na obcasach pozwala wysmuklić i wymodelować mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha.

 

11 lipca (poniedziałek) zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią muzykę, taniec i mają ochotę na chwilę zabawy! W programie spotkania: warsztaty dla uczestników oraz pokaz tańca high heels.

 

Nasze warsztaty są dla każdego. Zarówno dla debiutantek, które jeszcze nie miały stycznością z tego rodzaju tańcem, jak i dla dziewcząt i pań, które mają za sobą już te przygodę i chcą się podszkolić. Zapraszamy także panie, które chcą zadbać o lepszą formę i kondycję. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia w świetnej atmosferze.

 

Spotkanie poprowadzi Paulina Karpińska - tancerka posiadająca międzynarodową klasę taneczną S, instruktorka tańca, członkini warszawskiej grupy tanecznej, uczestniczka produkcji telewizyjnych.

 

Spotkania z tańcem: High heels
-> Termin: 11 lipca 2022 w godz. 17:30 - 19:30
-> Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala widowiskowo-sportowa
-> Instruktor: Paulina Karpińska
-> Zapisy i więcej informacji pod numerem: 55/611-01-30 lub 609-977-220
-> Koszt: 35 zł/os.

 

Ilość miejsc ograniczona decyduje  kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Zobacz również

Zapisz się do newslettera