Światowid dla Ukrainy - zapraszamy na warsztaty!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu angażuje się w pomoc ukraińskim uchodźcom. Przygotowaliśmy specjalną ofertę kulturalno-edukacyjną i zajęcia animacyjne, a także organizujemy przyjazne miejsca spotkań. Tym razem zapraszamy 12 lipca na zajęcia plastyczne dla dzieci a 23 lipca na zajęcia hand-made dla dorosłych. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Zapraszamy!

 

W odpowiedzi na aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie oraz coraz liczniejszą grupą Ukrainek i Ukraińców w Elblągu, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu kontynuuje akcję „Światowid dla Ukrainy”.

 

12.07.2022 r. (wtorek) w godzinach 10:00-11:30 – plastyczne zajęcia dla dzieci z Ukrainy

 

Na zajęciach stworzymy własną zakładkę do książek, opanujemy technikę rysowania pastelami olejnymi oraz stworzymy kompozycję kwiatową z kolorowego papieru. Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. 

 

23.07.2022 (sobota) w godzinach 10:00-12.00 – zajęcia hand-made (decoupage) dla dorosłych z Ukrainy

 

Na zajęciach decoupage, pokażemy jak nakładać wzory i nadruki na różne powierzchnie. Mogą to być naczynia, szkło, drewno lub plastik. Ta technika pozwala nadać drugie życie starym rzeczom z dowolnych materiałów i zupełnie różnych rozmiarów, a nowym rzeczom doda oryginalności i przytulnego ciepła. 

 

Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy:  

e-mail:  jana.nelyn@swiatowid.elblag.pl 

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera