Letnia Mała Akademia Filmowa w Kinie Światowid

Letnia Mała Akademia Filmowa nie zwalnia tempa i zaprasza na kolejne spotkanie. Na najbliższych warsztatach stworzymy zabawki optyczne oraz obejrzymy ulubioną animację wszystkich dużych i małych „Minionki: Wejście gru”. Spotykamy się 13 lipca o 11:00. 

 

Lubisz rysować, malować i tworzyć? Z pewnością spodoba ci się nasza kolejna propozycja warsztatów. Tym razem stworzymy zabawki, ale nie takie zwykłe, tylko optyczne. To nie lada gratka dla wszystkich kreatywnych maluchów. Po godzinnych zajęciach przeniesiemy się do sali kinowej, by wspólnie obejrzeć „Minionki: Wejście Gu”.

 

12-letni Gru mieszka na przedmieściach i intensywnie pracuje w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykłą broń i w końcu ruszają na pierwsze misje. Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców - Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest jednak pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy stając się przy okazji ich największym wrogiem. Gru musi uciekać. Minionki muszą go uratować.

 

Reżyseria: Kyle Balda, Brad Ableson, Jonathan del Val

Produkcja: USA

Czas: 90 min 

 

Bilety na film można nabyć:
• online
• w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
• w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera