Rozwijaj swoje pasje w Światowidzie

Jeśli lubicie aktywnie, twórczo i kreatywnie spędzać czas to… nowa oferta sekcji i warsztatów w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu jest skrojona właśnie dla Was.

Nadchodząca jesień w Światowidzie zapowiada się bardzo ciekawie. Przygotowaliśmy dla Was sporo propozycji zajęć, warsztatów i sekcji. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Na sezon 2022/2023 przygotowaliśmy dla Was:
- ofertę, w której znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i grup zorganizowanych;
- każde zajęcia odbywają się w wyremontowanych i w pełni wyposażonych pracowniach Światowida;
- każde zajęcia w CSE Światowid to spotkanie z profesjonalnymi instruktorami i wychowawcami;
- każde zajęcia w Światowidzie to zdobycie konkretnych umiejętności i kompetencji z zakresu rysunku, malarstwa, ceramiki, tkactwa czy śpiewu (wokalu);
- każde zajęcia to nauka, zabawa, twórcza aktywność i co najważniejsze własnoręczne wykonanie np. pracy plastycznej, obrazu czy naczynia.

Choć do końca wakacji zostało jeszcze kilka dni, to już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dajcie sobie czas na decyzję, przemyślenie i wybranie najlepszych zajęć w Światowidzie.


Z całą ofertą zapoznacie się klikając w zdjęcia lub w linki poniżej:
-> Zajęcia dla dzieci i młodzieży
-> Zajęcia dla dorosłych i seniorów
-> Warsztaty w CSE "Światowid" w Elblągu

Zapisy? Więcej informacji? Zadzwoń lub napisz:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Światowid zaprasza do współpracy!
Jeśli macie głowy pełne pomysłów i chcielibyście zacząć prowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, a jedyne co was ogranicza to brak miejsca, gdzie moglibyście je realizować… Światowid przychodzi z pomocą!

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami. Profesjonalne sale pozwalają prowadzić warsztaty tematyczne (teatralne, malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne itp.). W naszej ofercie znajdują się pracownie: fusingu, grafiki, ceramiki, tkactwa i rękodzieła, sala doświadczania świata, pracownia malarska, pracownia dziecięca, sala teatralna. Przyjdź do Światowida i zobacz jak wyglądają nasze sale.

Zapraszamy do współpracy z CSE Światowid!
Napisz, przyjdź lub zadzwoń:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera