Twoje ulubione zajęcia? Znajdziesz je w Promyku!

Nadchodząca jesień w Centrum Tańca Promyk zapowiada się bardzo ciekawie. Przygotowaliśmy dla Was sporo propozycji zajęć tanecznych, sportowych czy fitnessowych. Nasza oferta przygotowana jest z myślą o dzieciach, młodzieży, osób dorosłych i seniorów.


Centrum Tańca Promyk to nowoczesne, otwarte dla każdego kochającego taniec, fitness i sport miejsce. Naszym kursantom oferujemy komfortowe warunki do nauki, w tym przestronną salę do ćwiczeń z parkietem na podłodze i lustrami na ścianach. Uczestnicy treningów mogą korzystać z wygodnej szatni, gdzie bez trudu przygotują się do zajęć. Do dyspozycji gości oddaliśmy także poczekalnię, by wygodnie zrelaksować się przed treningiem.

Wszystkie zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, co znacznie ułatwia naukę i pozwala wytworzyć wyjątkową więź pomiędzy kursantami i trenerami tańca. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze potrzeby i prowadzimy kursy dla osób całkowicie nowych w tej dziedzinie, jak i zaawansowanych. Z przyjemnością zapraszamy do nas dziecięcych tancerzy oraz osoby dorosłe.

Dla nas taniec to pasja, a nie obowiązek. Dlatego organizowane przez nas kursy mają przede wszystkim bawić, pozwalać na rozwijanie swoich umiejętności, a także na relaks, jaki odczuwa każdy po dobrej dawce aktywności fizycznej. Chcemy się bawić tańcem, ruchem i tworzyć z naszymi kursantami wyjątkową grupę o podobnych zamiłowaniach!

Zapraszamy do CT Promyk!


Z całą ofertą zapoznacie się klikając w zdjęcia lub w linki poniżej:
-> Oferta Centrum Tańca Promyk


Centrum Tańca "Promyk"
ul. Browarna 80 | 82-300 Elbląg tel./fax: 55 611 01 30/40 | promyk@swiatowid.elblag.pl | www.promyk.elblag.pl www.jantar.elblag.pl

 

Światowid zaprasza do współpracy!
Jeśli macie głowy pełne pomysłów i chcielibyście zacząć prowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, a jedyne co was ogranicza to brak miejsca, gdzie moglibyście je realizować… Światowid przychodzi z pomocą!

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami. Profesjonalne sale pozwalają prowadzić warsztaty tematyczne (teatralne, malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne itp.). W naszej ofercie znajdują się pracownie: fusingu, grafiki, ceramiki, tkactwa i rękodzieła, sala doświadczania świata, pracownia malarska, pracownia dziecięca, sala teatralna. Przyjdź do Światowida i zobacz jak wyglądają nasze sale.

Zapraszamy do współpracy z CSE Światowid!
Napisz, przyjdź lub zadzwoń:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera