Jesienna bajka –warsztaty dla dzieci i opiekunów

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu zaprasza 1 października 2022 r.(sobota) w godzinach 10.30-12.00  na kolejne weekendowe warsztaty dla dzieci i opiekunów. Tematem przewodnim będzie "Jesienna bajka”. 

Na zajęciach opiekunowie razem z dziećmi wykonają m.in. łapacz snów w kształcie jeżyka, drzewko w doniczce, wazon z motywem stracha na wróble. Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 10 lat. Zapewniamy wszystkie materiały i przede wszystkim świetną zabawę! Na zajęcia obowiązują zapisy.

data: 01.10.2022
godz.: 10:30 – 12:00
cena: 50 zł / dziecko
grupa wiekowa: 5 - 10 lat

Zapisy oraz więcej informacji:
tel. 55 611 20 85
e-mail: jana.nelyn@swiatowid.elblag.pl

 

Światowid zaprasza do współpracy!
Jeśli macie głowy pełne pomysłów i chcielibyście zacząć prowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, a jedyne co was ogranicza to brak miejsca, gdzie moglibyście je realizować… Światowid przychodzi z pomocą!

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami. Profesjonalne sale pozwalają prowadzić warsztaty tematyczne (teatralne, malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne itp.). W naszej ofercie znajdują się pracownie: fusingu, grafiki, ceramiki, tkactwa i rękodzieła, sala doświadczania świata, pracownia malarska, pracownia dziecięca, sala teatralna. Przyjdź do Światowida i zobacz jak wyglądają nasze sale.

Zapraszamy do współpracy z CSE Światowid!
Napisz, przyjdź lub zadzwoń:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera