Elbląskie Repliki

Kino Światowid zaprasza na Elbląskie Repliki 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W repertuarze znajduje się 9 produkcji, które zawalczą w Konkursie Głównym. Wydarzenie trwać będzie od 12 do 17 września.


Przez najbliższy tydzień na ekranach Kina Światowid pojawią się filmy, które w tym roku znalazły się w najważniejszej sekcji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – w Konkursie Głównym. Wśród tytułów replikowych znajdziemy takie perełki jak nagrodzony w Cannes – „IO” Jerzego Skolimowskiego czy „Chleb i sól” Damiana Kocura – laureata nagrody specjalnej jury konkursu Orizzonti na tegorocznej edycji festiwalu w Wenecji. Wydarzenie w Elblągu otworzy wyczekiwany film „Johnny” – opowieść o księdzu Kaczkowskim. Ponadto w repertuarze znajdą się takie perełki jak „Cicha ziemia”, „Iluzja”, „Zadra”, „Głupcy” czy wieńcząca przegląd „Brigitte Bardot cudowna” Lecha Majewskiego.

Program:
Poniedziałek
- 18:00 „Johnny”
- 20:00 „Głupcy”

Wtorek
- 18:00 „Strzępy”
- 20:00 „Cicha ziemia”

Środa
- 18:00 „IO”
- 20:00 „Iluzja”

Czwartek
- 18:00 „Zadra”

Piątek
- 18:00 „Chleb i sól”

Sobota
- 18:00 „Brigitte Bardot cudowna”

Cennik:
bilet: 18 zł/film
karnet*: 108 zł/9 filmów (po 12 zł za film)
90 zł/6 filmów (po 15 zł za film)
*karnety dostępne są wyłącznie w kasie kina

Więcej informacji na stronie: www.kino.swiatowid.elblag.pl/

Bilety można nabyć:

- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

 

Światowid zaprasza do współpracy!
Jeśli macie głowy pełne pomysłów i chcielibyście zacząć prowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, a jedyne co was ogranicza to brak miejsca, gdzie moglibyście je realizować… Światowid przychodzi z pomocą!

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami. Profesjonalne sale pozwalają prowadzić warsztaty tematyczne (teatralne, malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne itp.). W naszej ofercie znajdują się pracownie: fusingu, grafiki, ceramiki, tkactwa i rękodzieła, sala doświadczania świata, pracownia malarska, pracownia dziecięca, sala teatralna. Przyjdź do Światowida i zobacz jak wyglądają nasze sale.

Zapraszamy do współpracy z CSE Światowid!
Napisz, przyjdź lub zadzwoń:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera