Wygraj karnet na zajęcia w Promyku!

Wraz z jesienną kapryśną pogodą i coraz dłuższymi wieczorami potrzebujemy dodatkowej aktywności. A taniec jest tą aktywnością, która oprócz kształtowania sylwetki i podnoszenia kondycji fizycznej, dostarcza przyjemności i umiejętności przydatnych w życiu towarzyskim. W Centrum Tańca „Promyk” każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Czytelniczek info.elblag.pl mamy do wygrania dwa karnety.

Centrum Tańca Promyk to nowoczesne, otwarte dla każdego kochającego taniec, fitness i sport miejsce. Naszym kursantom oferujemy komfortowe warunki do nauki, w tym przestronną salę do ćwiczeń z parkietem na podłodze i lustrami na ścianach. Uczestnicy treningów mogą korzystać z wygodnej szatni, gdzie bez trudu przygotują się do zajęć. Do dyspozycji gości oddaliśmy także poczekalnię, by wygodnie zrelaksować się przed treningiem.

Dla nas taniec to pasja, a nie obowiązek. Dlatego organizowane przez nas kursy mają przede wszystkim bawić, pozwalać na rozwijanie swoich umiejętności, a także na relaks, jaki odczuwa każdy po dobrej dawce aktywności fizycznej. Chcemy się bawić tańcem, ruchem i tworzyć z naszymi kursantami wyjątkową grupę o podobnych zamiłowaniach!

Wszystkie zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, co znacznie ułatwia naukę i pozwala wytworzyć wyjątkową więź pomiędzy kursantami i trenerami tańca. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze potrzeby i prowadzimy kursy dla osób całkowicie nowych w tej dziedzinie, jak i zaawansowanych. Z przyjemnością zapraszamy do nas dziecięcych tancerzy oraz osoby dorosłe.

Dla Czytelniczek info.elblag.pl mamy do wygrania dwa karnety na cztery wejścia. Zajęcia do wyboru:
•    Lady Latino - wtorki i czwartki 17.30 - 18.30 – (CSE Światowid w Elblągu)
•    Stay fit - poniedziałki i środy - 18.30 - 19.30 – (Centrum Tańca Promyk)
•    Pilates - czwartki - 18.30 - 19:30 – (Centrum Tańca Promyk)

 

Więcej informacji na portalu info.elblag.pl 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera