Retrospekcja WAMA Film Festiwal

W Kinie Światowid trwa festiwalowa jesień filmowa. We wrześniowym kalendarzu nie mogło zabraknąć Retrospekcja WAMA Film Festiwal. Przed nami dna dni z doskonałymi produkcjami krótko i pełnometrażowymi. Bezpłatne projekcje 20 i 21 września o 18:00 w sali studyjnej.

Pierwszy dzień festiwalu to czas z rewelacyjnymi krótkometrażówkami. Film „Psie pole” przeniesie nas do świata zwierząt, w którym miłość mocniejsza jest niż zwierzęcy instynkt. Za sprawą obrazu „Przestrach” przeniesiemy się na mazurską wieś, by wraz z bohaterami doświadczyć odrzucenia, cierpienia i strachu. Na wszystkich widzów czeka również seans „Niewolnika”. Ta półgodzinna produkcja uzmysłowi nam, co tak naprawdę jest w życiu ważna i jak mocno pragniemy tego, by być szczęśliwi. Ostatnia propozycja to „Dad you've never had” czyli subtelnie opowiedziana historia o skomplikowanej relacji córki z ojcem. Drugi dzień festiwalu to pełnometrażowa produkcja „Aida”. Ta wstrząsająca, chwytająca za gardło, do głębi poruszająca opowieść o samotności ofiary zbiera rewelacyjne recenzje i rozpala emocje widzów.

Więcej informacji na stronie: www.kino.swiatowid.elblag.plBilety można nabyć:
- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Światowid zaprasza do współpracy!
Jeśli macie głowy pełne pomysłów i chcielibyście zacząć prowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, a jedyne co was ogranicza to brak miejsca, gdzie moglibyście je realizować… Światowid przychodzi z pomocą!

Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami. Profesjonalne sale pozwalają prowadzić warsztaty tematyczne (teatralne, malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne itp.). W naszej ofercie znajdują się pracownie: fusingu, grafiki, ceramiki, tkactwa i rękodzieła, sala doświadczania świata, pracownia malarska, pracownia dziecięca, sala teatralna. Przyjdź do Światowida i zobacz jak wyglądają nasze sale.

Zapraszamy do współpracy z CSE Światowid!
Napisz, przyjdź lub zadzwoń:
tel: 55 611 20 59
mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera