Poranki w Kinie Światowid

Kino Światowid zaprasza najmłodsze dzieci na wrześniowy poranek dla dzieci. Tym razem odkryjemy zupełnie nowe miejsce za sprawą zestawu krótkich animacji, które skupione są wokół podróżowania. Projekcja 24 września o 12:00.

Zestaw PODRÓŻOWANIE skupia się na czerpaniu przyjemności podczas wspólnych wycieczek w nowe miejsca. To opowieści o przeżywaniu przygód z bliskimi byciu otwartym na poznawanie nowych miejsc.

W skład zestawu wchodzą:
• Przytul mnie, Cała naprzód s. I, odc. 6
Po przypadkowym spotkaniu z ludźmi misie znajdują opuszczony kajak i bez wahania wypływają w pełen przygód rejs.
• Przytul mnie, Wycieczka s. IV, odc. 6
Tatuś zaplanował dla Misia fascynującą wycieczkę po lesie. Mimo najlepszych chęci i rzekomej doskonałej znajomości terenu Tatuś szybko gubi drogę.
• Agatka, Agatka i Marynarz, s. II, odc. 6
Agatka i Cyryl podczas oglądania książeczki o statkach słyszą nagle donośny głos. To Marynarz- ratownik morski, który właśnie otrzymał kolejne wezwanie po pomoc. Razem z bohaterami udaje się na daleką północ.
• Pamiętnik Florki, Podróż, s. I odc.12
Nadeszły wakacje i Florka wyjeżdza z rodzicami nad morze. W pewnym momencie rodzice zauważają brak chłopców i rozpoczynają poszukiwania. Czy wakacyjna podróż będzie miała szczęśliwie zakończenie?
• Przedszkolaki, Wycieczka do lasu, s. II, odc. 34
Przedszkolaki wybierają się na wycieczkę do lasu. Kucharka przygotowała w koszyku przysmaki. Miejsce biwaku okazuje się być ścieżką mrówek. Dzieci poznają zwyczaje owadów. Na koniec wszyscy zajadają racuchy z jabłkami.


Bilety na film można nabyć:
online
• w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
• w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00
Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera