Balonowa Królowa wystąpi w Kinie Światowid

Patrycja Lipińska wystąpi w Elblągu ze swoim Balonowym Show. Jest to jedyne takie widowisko balonowe w Polsce. Dużo muzyki, konkursy dla dzieci i rodziców.


Podczas show publiczność usłyszy również autorskie piosenki Patrycji Lipińskiej, które od maja królowały na szczycie listy przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Obecnie kolejna piosenka jest na pierwszym miejscu notowania - Kodeks Przedszkolaka.

Balonowe Show to interaktywne Show dla całej rodziny, gdzie można się naprawdę mocno zdziwić co można wyczarować z balonów. Każde dziecko otrzyma balonik. Niespodzianką Balonowego Show będzie występ elbląskiego zespołu: Szalone Małolaty, który wykona największy hit Patrycji Lipińskiej: Magiczny Czas. Balonowy Świat

Bilety w cenie promocyjnej 25 zł dostępne do 5.10. od 6.10. cena 30 zł.

Patrycja Lipińska to wokalistka i baloniara. Autorka pierwszych w Polsce lekcji balonowych. Zrobiła balonową serię osób znanych m.in. jurorów the Voice Kids, Kayah, czy Magdę Gessler. Jej piosenki dla dzieci pobiły rekord długości przebywania na podium listy przebojów Polskiego Radia dzieciom. Uczestniczka programu Mam Talent.

Bilety można nabyć:
online -> bit.ly/showbalonowe
▪ w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
▪ w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Zobacz również

Zapisz się do newslettera