Taneczne szkolenie z Pietro Bragą

Od czwartku do soboty (6-8.10.2022) nasi instruktorzy taneczni będą mieli przyjemność wziąć udział w szkoleniu z Tańców Standardowych z Pietro Bragą.

W Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu prowadzone są zajęcia taneczne z trenerami, którzy pracują na co dzień z parami tanecznymi. Natomiast uzupełnieniem programu szkoleniowego z trenerami klubu są konsultacje i zajęcia z najlepszymi szkoleniowcami z kraju i z zagranicy. Dzięki programowi ERASMUS + mogliśmy zaprosić wysokiej klasy trenera i szkoleniowca.
Pietro Braga jest cenionym i uznanym specjalistą w Europie. Zawodnicy i trenerzy, których szkoli to topowi specjaliści reprezentujący światowy poziom. Zazwyczaj trenują pary, które zajmują wysokie miejsca w finałach międzynarodowych turniejów tańca. Pietro Braga reprezentuje włoską szkołę tańca, charakteryzującą się dużą ekspresją i widowiskowymi choreografiami. Niewątpliwie szkolenie wpłynie pozytywnie na naszych instruktorów i przyczyni się do poprawy jakości prowadzenia zajęć tanecznych, a także trenowania par reprezentujących nasze miasto w turniejach tanecznych.

Szkolenie zostało dofinansowane w ramach Akredytacji Programu Erasmus+ w sektorze edukacja dorosłych.


Zobacz również

Zapisz się do newslettera