Kino Bambino w Światowidzie; tym razem "Listy do M.5"

Kino Światowid zaprasza na poranny seans w ramach cyklu "Kino Bambino". Projekcja filmu "Listy do M.5" już 24 listopada o godz. 10:00.

Kino Bambino wychodzi na przeciw klientom, którzy często rezygnowali z projekcji na rzecz opieki nad dzieckiem. Od stycznia nie muszą już rezygnować z projekcji. Na specjalnych pokazach stworzymy komfortowe warunki: przygaszone światło, ściszony dźwięk, miejsce na wózek, akcesoria dla najmłodszych. Podczas trwania seansu dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

"Listy do M.5" to kontynuacja kultowej serii komedii romantycznych. Tym razem Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. Fabuła "Listów do M. 5" skoncentruje się wokół uniwesalnych wartości, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość.

Reżyseria: Łukasz Jaworski

Produkcja: Polska

Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff

Czas: 120 min

 

Bilety można nabyć:
--> online - https://bilet.swiatowid.elblag.pl/
--> w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
--> w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Zobacz również

Zapisz się do newslettera