Konkurs „Przygoda w kinie"

Interesujesz się plastyką? Tworzysz komiksy? Chodzisz do kina? Świetnie! Stwórz komiks, którego tematem przewodnim jest „Przygoda w kinie" i weź udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Kino Światowid w Elblągu. Najciekawsze prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej. Na prace czekamy do 8 grudnia 2022 roku.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy powinni przygotować pracę plastyczną - komiks, w dowolnej technice, którego tematem przewodnim jest „Przygoda w kinie”. Wydarzenie zorganizowane jest w ramach Festiwalu Filmów Familijnych.

Opisane prace (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek) oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową, zgodę na przewarzanie danych osobowych i upowszechniania wizerunku oraz przekazania praw autorskich na Organizatora (zgodę wyraża rodzic/opiekun prawny), należy dostarczyć do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, do 8 grudnia 2022.

Pl. K. Jagiellończyka 1 82-300 Elbląg
z dopiskiem "Przygoda w kinie"

Udział w konkursie jest bezpłatny. Nagrody zostaną wręczone 11.12 o godz. 12:00 przed seansem filmu „Świąteczna niespodzianka". Wystawa prac zaplanowana jest od 16.12.2022-5.02.2023
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 55 611-20-56, e-mail: kino@swiatowid.elblag.pl.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na samym dole lub na stronie www.kino.swiatowid.elblag.pl

 

Pliki do pobrania

 • docx

  przygoda_w_kinie_zal_1_prawa_aut.docx

  pobierz
 • docx

  przygoda_w_kinie_zal_2_karta_zgloszeniowa.docx

  pobierz
 • pdf

  klauzula informacyjna_przygoda_w_kinie.pdf

  pobierz
 • pdf

  regulamin_przygoda_wk_w_kinie.pdf

  pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera