Weź udział w konkursie

„Światowid" zaprasza do udziału w Międzynarodowych Konkursach Plastycznych w różnych dziedzinach artystycznych. Prace nadsyłać można do 21września.

Konkursy skierowane są przede wszystkim do młodzieży w wieku 15 - 18 lat i osób dorosłych, ale jest też propozycja dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Tematem konkursu ceramicznego są „Amfory, wazy i naczynia", fotograficznego „Świat za oknem", z dziedziny batiku „Zapis metafory w barwie", z grafiki i rysunku „Linia i walor", rzeźby "kształty w przestrzeni" , a malarskiego „Improwizacja w malarstwie". Dzieci mogą dowolną techniką pokazać „Świat malowany tęczą". Wszystkie prace powinny być opisane na odwrocie (imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, tytuł pracy lub zanotowany komentarz słowny). Prace należy nadsyłać na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82 - 300 Elbląg. Szczegółowych informacji udzielane są pod numerem tel. 055/ 611-20-85 lub 55/ 611-20-50.

Konkursy realizowane są w ramach polsko - rosyjskiego programu „POMOSTY - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej".

W załączeniu regulaminy konkursów w języku polskim i rosyjskim.

Projekt „POMOSTY" częściowo finansowany jest przez Unię Europejską - Program Sąsiedztwa Litwa, Polska, Obwód Kaliningradzki Federacji Rosyjskiej.

załączone pliki:

» Batik» Ceramika» Fotograficzny» Grafika i rysunek» Konkurs malarski» Plastyka dzieci» Rzeźba» Конкурс по батику» По керамике» Фотоконкурс» Графика и рисунок» Художественный конкурс» Конкурс для детей» Скульптура

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera