Whitney Houston: I wanna dance with somebody

Historia życia i twórczości jednej z najwybitniejszych artystek w historii zobrazowana przez twórców takich hitów jak "Bohemian Rhapsody" czy "Czas mroku". Poruszająca opowieść w gwiazdorskiej obsadzie. „Whitney Houston: I wanna dance with somebody” w Kinie Światowid od 23 grudnia.

Produkcja ta jest portretem wielowymiarowej kobiety. Od chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek wszechczasów, widzowie zostają zabrani w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez wyjątkowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje. "Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody" opowiada o życiu ikony współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt).

Wyjątkowy obraz nie tylko dla fanów Whitney Houston. Kino Światowid zaprasza na film już od najbliższego piątku, 23 grudnia.

Bilety można nabyć:
- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera