Wtorkowe kino dla dorosłych: „Na twoim miejscu”

Zabawna opowieść o przypadkowej zamianie ciał, która pozwala spojrzeć na drugiego człowieka z innej perspektywy. Historia młodego małżeństwa, które przechodzi kryzys w iście komediowym wydaniu. Kino Światowid zaprasza na film „Na twoim miejscu” 10 stycznia o godzinie 12:00.

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Pełna humoru opowieść o problemach w małżeństwie i relacjach z drugim człowiekiem. Na „Na twoim miejscu” w ramach wtorkowego kina dla dorosłych zaprasza Kino Światowid – 10 stycznia godzina 12:00.

 

Bilety można nabyć:
- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera