Gry weselne (25-31.08.06)

Przewrotna, inteligentna komedia romantyczna opowiadająca o różnych odcieniach miłości i związanych z nią niespodziankach. „Gry weselne" to historia panny młodej, która zakochuje się od pierwszego wejrzenia w dniu swojego ślubu... niestety, nie w przyszłym mężu.

Rachel (Piper Perabo) stojąc przed ołtarzem, zdaje sobie sprawę, że w jednej chwili jej życie zostało wywrócone do góry nogami. Nagle musi zmienić swoje wyobrażenia o wyczekiwanym „i żyli długo i szczęśliwie". A nawet nie zaczęła jeszcze miodowego miesiąca.

Rachel pojawia się w kościele na swoim, zaplanowanym jako bajkowy, ślubie, jest poruszona perspektywą wyjścia za mąż za wieloletniego narzeczonego i przyjaciela, Hecka (Matthew Goode). Wtedy staje się coś niespodziewanego. Rachel spotyka się wzrokiem kogoś, w kim odnajduje pokrewną duszę, kto sprawia, że czuje się jakby uderzona piorunem. Ceremonia ślubna jest kontynuowana, ale dziewczyna wie, że nagle wszystko się zmieniło. Wszystko, co dotyczyło jej życia, znalazło się pod znakiem zapytania. Rachel i jej nowo poślubiony małżonek wchodzą na drogę, która będzie jednocześnie rozbrajająco zabawna, gorzko-słodka, a jednocześnie choć w części bliska każdemu, kto kiedykolwiek na dobre i na złe uległ czarowi miłości.

Tytuł oryginalny: Imagine Me&YouGatunek: Komedia romantycznaCzas trwania: 93 minutyKraj produkcji: Wielka Brytania/NiemcyRok produkcji: 2006Premiera: 14.07.06Reżyseria i scenariusz: Ol ParkerZdjęcia: Ben V. DavisMuzyka: Alex HeffesMontaż: Alex Mackie, A.C.E.Występują: Piper Perabo, Lena Headey, Matthew Goode, Celia Imrie, Antony Head, Darren Boyd, Sue Johnston, Boo Jackson, Sharon HorganRezerwacja: 055 611 20 68 lub 055 611 20 86, rezerwacja on-line

Zobacz również

Zapisz się do newslettera