Zimowe inspiracje w pracowni malarskiej

Malowanie jest bardzo inspirujące i jeszcze bardziej zabawne! W czasie ferii pracownia malarska Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu tętni życiem, odbywają się tam warsztaty malarskie dla najmłodszych. Podczas zajęć dzieci mają okazję poznać różne techniki.

Na dzisiejszych (25 stycznia) zajęciach mali artyści malowali i wycinali choinki, a poza tym tworzyli kule śnieżne czy abstrakcyjne obrazy przy użyciu taśmy. Każdego dnia czekają na nich nowe zadania rozwijające wyobraźnię oraz sprawiające im mnóstwo radości. Przy pomocy naszej instruktorki mogli doskonalić swoje artystyczne umiejętności.

Uczestnicy zajęć z wielkim zaangażowaniem tworzyli arcydzieła przy pomocy pędzli i farb. Sami mówili o swoich sposobach na zwalczanie nudy podczas ferii.

Spędzam ferie w mieście i cieszę się, że w Światowidzie są takie zajęcia. Dzisiaj malujemy choinki. Będę tu przychodził cały tydzień. Bardzo lubię rysować i malować, ale najbardziej lubię rysować, bo łatwo zetrzeć błędy, a malując tak się nie da, ale można zamienić je w coś pięknego. Bardzo podobają mi się te zajęcia. – mówił Ignacy, uczestnik warsztatów.

Moi dziadkowie zapisali mnie na te zajęcia. Lubię malować i bardzo mi się tu podoba, bo mam możliwość dużo malować. Poza tym w ferie będę wyjeżdżać i ćwiczę karate. – powiedziała Elena.

W kolejnych dniach będą tworzyć zimowe pejzaże, okienka, obrazy zimowego lasu w 3D, ale także projektować rękawiczki.

W drugim tygodniu ferii również zapraszamy do Światowida i do świata fantazji i zabaw plastycznych. Podczas warsztatów będziemy tworzyć, malować, lepić ... jednym słowem spełniać artystyczne marzenia.

Oferta skierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Warsztaty odbędą się w okresie: 30.01.2023-3.02.2023, godz. 10:00-12:00. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy:
Anna Giziewicz
email: anna.giziewicz@swiatowid.elblag.pl  
tel.: 55 611 20 85

Zobacz również

Zapisz się do newslettera