Nauczymy - jak robić świetne zdjęcia!

Praktycznie nie rozstajesz się z aparatem, czytasz kolejne poradniki, pokazujesz znajomym swoje zdjęcia, a oni są zachwyceni… jednak wciąż czujesz, że czegoś ci brakuje. Zrób krok do przodu. Zapisz się na kurs fotograficzny organizowany w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.

Interesujesz się fotografią i chciałbyś rozwijać swoje hobby? Ale nie wiesz jak zacząć, a zdajesz sobie sprawę, że ucząc się samemu szybko nie dojdziesz do perfekcji… stacjonarny kurs fotograficzny jest właśnie dla Ciebie. Nauczymy jak świadomie podejść do własnego warsztatu twórczego i wykorzystać potencjał, który w tobie drzemie.

Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy dotyczącej tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić.

Kurs odbędzie się w dniach 4 i 5 lutego w godzinach od 15:00 do 18:00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Trwać będzie 6 godzin. Cena 580 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694 155 665, więcej informacji: www.10pracownia.com

Prowadzący: Artur Kalinowski, ukończone: m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademia Fotografii w Warszawie - Dyplom Akademii (w roku 2011).

Zobacz również

Zapisz się do newslettera