Sensoryka dla najnajów w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od roku do 2 lat, na niezwykły cykl zajęć pn. sensoryka dla najnajów. W każdy wtorek w godzinach od 9:30 do 10:30 w doskonale wyposażonej sali doświadczania świata, poprzez zabawę, będziemy rozwijać zmysły naszych najmłodszych. Rodzicu maluszka - te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Zapraszamy!

Sensoryka dla najnajów to przede wszystkim czas dla dzieci i rodziców. W trakcie wykonywania różnorodnych czynności będziemy wśród najmłodszych stymulować zmysły, budować świadomość ciała i przestrzeni oraz doskonalić umiejętność poruszania się. Dziecko w ten sposób nie tylko pozna siebie, rozładuje energię oraz pobudzi wyobraźnię, ale również odkryję zjawiska zachodzące w jego otoczeniu.

Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonej sali doświadczania świata. Została ona wyposażona w lampki, panele z cieczami, podświetlane stoliki, pufy, podesty, niezbędne materiały sensoryczne, dzięki którym dzieci będą mogły robić wszystko, co podpowie im wyobraźnia. Różne struktury, gra świateł, kostki, piłki – to wszystko czeka na maluchy, które zaczynają poznawać świat. Wszystkie aktywności wybierane są zgodnie z potrzebami dzieci dlatego spotkania planowane są w kameralnych grupach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja pomoże młodym rodzicom w odkrywaniu możliwości spędzania wolnego czasu z pociechami. Pamiętajcie - dzieci bawiąc się odkrywają i rozwijają nowe umiejętności, relaksują się, ale także wyciszają.

 

Wiek uczestników: 1 - 2 lata

Termin i miejsce | wtorki, godz.: 9:30-10:30, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala doświadczania świata

Zapisy i więcej informacji | aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 59

Liczba miejsc ograniczona (max 5 dzieci i 5 opiekunów)

Odpłatność 150 zł/miesiąc

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera