Wtorkowe kino dla dorosłych – „Opiekun”

Kino Światowid zaprasza na marcową odsłonę cyklu „Wtorkowe kino dla dorosłych”. Już 7 marca o godzinie 12:00 odbędzie się projekcja filmu „Opiekun”. Wyjątkowy obraz, który przybliża postać św. Józefa w codziennym życiu współczesnych rodzin.

 

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika zaczyna się interesować bogatym biznesmenem, a Robert nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak... św. Józef?

 

Film, który z pewnością skłoni do refleksji każdego widza. „Opiekun” w ramach cyklu „Wtorkowe kino dla dorosłych” 7 marca w Kinie Światowid.

 

Bilety można nabyć:
- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Zobacz również

Zapisz się do newslettera