NA ŻYWO: Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w Elblągu

Przez cały weekend na elbląskim parkiecie zaprezentuje się prawie 200 par z całej Polski! Tancerze będą walczyć nie tylko o podium i medale, ale również o możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej w Mistrzostwach Świata czy Europy. Ich zmagania będą oceniać najlepsi sędziowie nie tylko z Polski, ale także z Anglii, Niemiec, Włoch czy Hiszpanii.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym tanecznym święcie! Dla tych z Państwa, którzy nie mogą być z nami na trybunach, przygotowaliśmy relację NA ŻYWO z imprezy.

W sobotę (25.03) startujemy o godz. 10:30, a w niedzielę (26.03) o godz. 11:00. Przez cały weekend będą mogli Państwo oglądać nie tylko taneczne rundy eliminacyjne, ale także uroczyste gale wieczorne. Dodatkowo o godz. 17:30 (w sobotę i w niedzielę) zapraszamy na Studio NA ŻYWO i rozmowy z gośćmi, które przeprowadzi dla Państwa Kamil Czyżak.

SOBOTA - 25.03.2023 r.

10:30 - rundy eliminacyjne,

17:30 - STUDIO NA ŻYWO,

18:00 - uroczysta gala Mistrzostw Polski.

NIEDZIELA - 26.03.2023 r.

11:00 - rundy eliminacyjne,

17:30 - STUDIO NA ŻYWO,

18:00 - uroczysta gala Mistrzostw Polski.


Organizatorem Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Polski Związek Sportu Tanecznego.

Patronat Honorowy: Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Polski Komitet Olimpijski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera