Warsztaty plastyczne prowadzone w języku angielskim - Mixed Media Art Workshops

Zapraszamy na tydzień kreatywnych warsztatów plastycznych, których głównym celem jest rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i kreatywności dzieci.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, co dodatkowo pozwala na praktykę języka obcego w formie swobodnego zanurzenia w nim. Każdy dzień oparty jest o inne techniki plastyczne, inny temat, dzięki czemu uczestnicy będą mogli poznać różnorodne formy twórczej ekspresji. Dzieci zainspirowane malarzami, architektami i współczesnymi artystami wykonają plastyczne prace sięgające od głębin mórz i oceanów, poprzez otaczający ich świat, aż do odległych galaktyk. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorkę z wieloletnim stażem i doświadczeniem pracy w jednym londyńskich liceów w departamencie Sztuk Wizualnych. Tematyka: under the sea, beyond the sun, modern city, fairy tales, things around us.

Na zajęcia zapraszamy dzieci, które:
• lubią malować, rysować, tworzyć;
• chciałyby spędzić czas w twórczy sposób, w przyjemnej i relaksującej atmosferze, rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię;
• potrafią komunikować się w języku angielskim, choćby w małym stopniu i chciałyby poćwiczyć tę komunikację w naturalny sposób.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zapewniamy wszelkie materiały!

Warsztaty plastyczne prowadzone w języku angielskim - Mixed Media Art Workshops :
- oferta skierowana do dzieci w wieku 8-12 lat
- termin: 10.07.2023 - 14.07.2023, godz. 10:00 – 12:00
- odpłatność: 200 zł./tydzień/dziecko
- liczba miejsc ograniczona

Zapisy oraz dodatkowe informacje:
tel. 55 611 20 59,
e-mail: dorota.grabowska@swiatowid.elblag.pl

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera