Dzień Działacza Kultury 2023

29 maja to dla nas wyjątkowa data. To właśnie tego dnia przypada Dzień Działacza Kultury, czyli święto wszystkich kreatorów życia kulturalnego!

Mamy ten zaszczyt, że od ponad 60 lat tworzymy imprezy, festiwale i wydarzenia dla elblążan, mieszkańców regionu i województwa.

Czego sobie życzymy w tak pięknym dniu? Oczywiście kolejnych kreatywnych lat z kalendarzem wypełnionym po brzegi w różnego rodzaju imprezy kulturalne!

Najserdeczniejsze życzenia składamy także naszym kolegom i koleżankom po fachu! Centrum Sztuki Galeria EL, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Biblioteka Elbląska, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Elbląska Orkiestra Kameralna, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, Co jest?, Chór Cantata Elbląg, Diamenty Mdk Elbląg, Studio Artystyczne Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty", Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, Miasto ElblągCentrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Centrum Polsko-Francuskie Côtes d'Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie, Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, Muzeum Warmii i Mazur, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Teatr Jaracza Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Muzeum Mikołaja Kopernika, Departament Kultury i Edukacji - Urząd Marszałkowski Woj. W-M w Olsztynie

 

Życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera