😅 Kabaret K2 w Światowidzie

„Jedziemy po Was” to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas.

Twórcy zapewniają, że nie zabraknie improwizacji i kontaktu z publicznością. Zapraszamy do Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Żarty kabaretu nie mają brody, za to mają berewiii.

Kabaret K2 powstał w legendarnej zielonogórskiej “Gębie”. Powołany do życia w maju 2012 – od razu został dostrzeżony na Festiwalach Kabaretowych – na których otrzymał główne nagrody. W jego skład wchodzi BARCIŚ (Bartosz Klauziński) i MIMI (Michał Zenkner). Niektórzy z Was, kojarzą ich pewnie z kabaretów: “Hlynur” i “Babeczki z Rodzynkiem”, których byli liderami. Przez lata znajomości udało się im wypracować wzajemne, prywatne rozumienie, które z powodzeniem przenoszą na scenę. Kabaret jest żywy, oparty na stałym kontakcie z publicznością i ze sobą nawzajem – sporo improwizowany. W skeczach znajdziecie zarówno świeże obserwacje obyczajowe jak i spora dawkę absurdu.

Data i godzina: 13 stycznia 2024 r., godz. 16:00,
Miejsce: sala widowiskowo-sportowa,
Cena biletu: od 40 zł,
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.


Bilety na spektakl można nabyć:
-> online 
-> w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
-> w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 68 lub mailowo pod adresem: marketing@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera