👩‍🦳👨‍🦳 Fitness dla seniora

👩‍🦳👨‍🦳 Seniorze – specjalnie dla Ciebie, Fitness! Stowarzyszenie Jantar wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elbląskich seniorów przygotowało dla nich bezpłatną ofertę zajęć.

 

Z myślą o seniorach, którzy coraz częściej zaczynają dbać o swoją kondycję i szukać różnych form aktywności, zaplanowane zostały cotygodniowe zajęcia fitnessowe. Odbywać się one będą cyklicznie do końca roku.

Zajęcia Fitness dla seniorów są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy aby popularyzować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Elbląga - mówi Magdalena Czarnocka–Kaptur, Prezes Stowarzyszenia Jantar. Będą one realizowane od września w ramach zadania, na które udało się nam pozyskać środki z Urzędu Miejskiego.

Zajęcia będą prowadzone w celu zaszczepienia, zdrowego stylu życia i zamiłowania do aktywności fizycznej. Chcemy uświadomić osobom starszym, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na sprawność fizyczną i kondycję ale poprawia samopoczucie.

Spotkania z Fitnessem rozpoczną się na początku września. Czekamy na zgłoszenia osób zdecydowanych i konsekwentnie realizujących zamierzone plany. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Centrum Tańca Promyk
tel. 55/611-01-30
kom. 609-977-220


Działanie realizowane jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera