Wybierz Mistrzynię Pozytywnej Energii. Oddaj swój głos w plebiscycie

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie o tytuł Mistrzyni Pozytywnej Energii. Swój głos oddać można na jedną z trzech zgłoszonych kandydatek: Katarzynę Kamińską-Kozioł, Dagnę Krause lub Karolinę Knapkiewicz-Rynkowską. Głosowanie trwa do 17 września. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

To I edycja plebiscytu „Kobieta to JA!” organizowanego w Centrum Spotkań Europjeskch Światowid w Elblągu, którego tematem przewodnim w tym roku są: Wędrówki duszy. Pragniemy uhonorować Panie z naszego regionu, aktywnie wspierające rozwój emocjonalny i duchowy, wyróżniające się wizją, kreatywnym i innowacyjnym myśleniem, przeciwdziałające stereotypom i uprzedzeniom, a także mające osiągnięcia w promowaniu postaw aktywnych, społecznych i kulturowych.

Oto kandydatki, które biorą udział w plebiscycie:

Katarzyna Kamińska-Kozioł
Inicjatorka Fabryki Dobra, elbląskiej grupy wolontariuszy udzielających pomocy potrzebującym w środowisku lokalnym w bardzo różny sposób. Pomagają i sprawiają, że ludzie mogą pomóc sobie nawzajem. Pełna pozytywnej energii i chęci do działania Kasia , nie ma zamiaru się zatrzymać. Fabryka dobra pracuje pełną parą organizując kolejne działania. Bazarek w Fabryce, czwartkowy Fabrykowy Dzień Otwarty, pikniki, festyny, animacje dla dzieci. To tylko kilka z przykładów działalności Fabryki pod kierownictwem Kasi. Tworzą i hojnie rozdają dobro, zachęcając i aktywizując mieszkańców regionu do tego samego.

Dagna Krause
Wiolonczela jest jej pasją i radością. Ukończyła studia muzyczne w Poznaniu, potem wróciła na stałe do rodzinnego Elbląga. Aktualnie koncertuje głównie tutaj, w Gdańsku oraz pobliskich miejscowościach. Wychodząc od już istniejących kompozycji z historii muzyki, pozwala sobie na dużą dozę improwizacji oraz tworzenie własnych utworów. Kreując nowe dźwięki i melodie, wyraża emocje i działa na wyobraźnię słuchaczy. W jej muzyce pobrzmiewa siła, delikatność, taniec, konflikt i zgoda - podobnie jak w naszym codziennym życiu. Swoją działalnością daje coś poza słowami, co każda i każdy z Was może przyjąć na swój sposób. Dlatego gra koncerty, pielęgnując wartość dodaną.

Karolina Knapkiewicz - Rynkowska
To zakręcona żona i mama. Tuż po ukończeniu warszawskiej ASP stworzyła w MDK autorski i nowatorski w owym czasie projekt dla najmłodszych, będący edukacją przed przedszkolną, opierający się na edukacji przez zabawę, czyli Akademię Malucha. Obecnie kontynuuje tę formę we współpracy z Centrum Kultury Calasanz. Pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta i niezwykle kreatywna kobieta. Chcąc kontynuować przygodę, stworzyła projekt edukacyjno-animacyjny „Sprężynka”. Uwielbia podejmować nowe wyzwania, organizując, edukując i podejmując współpracę na wielu polach w różnorakich projektach. Obecnie jest jednym w Elblągu trenerem arytmetyki mentalnej i wraz z EurConsulting ruszają z nowym projektem. „Sprężynka” to niezwykle wszechstronna kobieta, pełna pasji, apetytu na życie i pozytywnej energii każdego dnia.

LINK DO GŁOSOWANIA:
https://forms.gle/9fqZFa9cDomvuGqXA


Laureatka, która zdobędzie najwięcej głosów w otwartym głosowaniu Internautów, otrzyma statuetkę i tytuł Mistrzyni Pozytywnej Energii.

Plebiscyt zrealizowany zostanie w ramach eventu: „Kobieta to JA!” Wędrówki duszy…, który odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu już 23 września.

 

Bilety na imprezę można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

Pliki do pobrania

  • pdf

    Plebiscyt_Mistrzyni_Pozytywnej_Energii_Regulamin.pdf

    pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera