🎞 Premiery filmowe w Kinie Światowid!

Pomysł na weekend? Kino Światowid w Elblągu! Super filmy i najtańszy bilet w mieście. Zobacz, co gramy od 15 września. 

Teściowie 2”

Druga część wybornej komedii, która podbiła serca milionów widzów. Gwiazdorska obsada i ogromna dawka dobrego humoru. „Teściowie 2” od 15 września w Kinie Światowid.

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Bohaterowie znani z pierwszej części powracają aby znów rozbawić do łez! „Teściowie 2” już od piątku w Kinie Światowid.

 

Duchy w Wenecji”

Detektyw Poirot powróci na duży ekran aby rozwiązać zagadkę morderstwa. „Duchy w Wenecji” od 15 września w Kinie Światowid.

Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości.

Film stworzony na podstawie powieści Agathy Christie. „Duchy w Wenecji” od piątku w Kinie Światowid.

 

Sound of freedom. Dźwięk wolności”

Film zrealizowany na podstawie prawdziwej historii. Opowieść, która poruszy każdego widza. „Sound of freedom. Dźwięk wolności” od 15 września w Kinie Światowid.

Prawdziwa historia Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć. Mimo tematyki twórcy nie szokują drastycznymi scenami, a ładunek emocjonalny przekazu budują w sposób subtelny, choć jednoznaczny.

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina. „Sound of freedom. Dźwięk wolności” od piątku w Kinie Światowid.

 

Saint Omer”

Reżyserka scenariusz tej historii oparła na faktach, ale jej film staje się manifestem skierowanym przeciwko oskarżaniu – matek i kobiet, szczególnie tych „obcych”, o innym kolorze skóry. Wstrząsający i prowokacyjny dramat sądowy. „Saint Omer” od 15 września w Kinie Światowid.

Na ławie oskarżonych zasiada młoda imigrantka posądzona o zamordowanie swojej 15-miesięcznej córeczki. Sprawa wydaje się być przesądzona: dziewczyna przyznaje się do winy. Jednak jej szokująca spowiedź przed przysięgłymi nie tylko komplikuje proces, ale i uniemożliwia łatwe ferowanie wyroków.

Francuski kandydat do Oscara i zdobywca Wielkiej Nagrody Jury na festiwalu w Wenecji. „Saint Omer” od piątku w Kinie Światowid.

 

Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”

Przepiękna opowieść o przyjaźni z ukochanym zwierzakiem i wspaniałą przygodą w tle. „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy” od 15 września w Kinie Światowid.

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy.

Wspaniałe kino familijne dla całej rodziny. „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy” od piątku w Kinie Światowid.

 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera