Szarady z kulturą w Światowidzie

CSE „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w podróży w czasie! 27.11.2023 roku w godz. 10:00-13:00 odbędą się Szarady z kulturą, podczas których zabierzemy uczestników do lat 90-tych, których symbolem są m.in. popularne wówczas teleturnieje emitowane w telewizji publicznej i prywatnej. Niektóre zostały z nami do dziś, inne wspominamy z wielkim sentymentem.

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją dla młodego pokolenia do zapoznania się z klasykami minionej epoki. Uczestnicy wezmą udział w wielu grach i teleturniejach, indywidualnie oraz drużynowo. Przygotowane gry będą nawiązywały formułą do znanych i lubianych teleturniejów m.in. Koło Fortuny, Milionerzy, Krzyżówka 13-latków, Familiada, Jeden z dziesięciu czy Jaka to melodia. Większość pytań i zadań będą nawiązywały do szeroko pojętej kultury.

Uczestnikami mogą być uczniowie szkół podstawowych (klasy V-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy całe klasy (formuła gier pozwoli na zaangażowanie jak największą liczbę uczestników). Na zwycięzców czekają nagrody: bony podarunkowe, gadżety, gry planszowe itp.

>> Szczegóły <<

Szkoły podstawowe:

  1. Kwadrat Fortuny
  2. Jaka to nutka?
  3. Krzyżówka nastolatków

Szkoły ponadpodstawowe:

  1. Jeden z piętnastu
  2. Bilionerzy
  3. Szkoliada

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 listopada 2023 roku, drogą telefoniczną lub mailową (55) 611-20-89 agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl lub agnieszka.jankowska@swiatowid.elblag.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera