Migawka. Warsztaty fotograficzne dla seniorów | 15 listopada

Interesujesz się fotografią? Chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia? Klub Aktywnego Seniora działający w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty fotograficzne. 15 listopada odbędą się kolejne zajęcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów, którzy interesują się fotografią, na warsztaty Klubu Aktywnego Seniora „Światowid”. Podpowiemy, jak te najpiękniejsze, ale ulotne chwile, schwytać na jednym obrazku. Pokażemy, jak w prosty sposób zrobić dobre zdjęcie i cieszyć się wspomnieniami zatrzymanymi w kadrze.

Jak fotografować w plenerze, we wnętrzu, czy podczas różnych ważnych uroczystości? Jak kadrować, jak zrobić dobry portret, jak korzystać ze światła? Poznamy funkcje aparatu i wybierzemy się na wycieczki fotograficzne, by przećwiczyć nabyte umiejętności w praktyce. Na koniec przyjrzymy się wykonanym fotografiom i dokonamy wspólnie ostatniego szlifu – czyli obróbki zdjęć.

 

„Migawka. Warsztaty fotograficzne” to zajęcia odpłatne. Ich koszt wynosi 50 złotych za miesiąc. W listopadzie uczestnicy spotkają się: 15 listopada o godz. 12:00, a następnie 29 listopada.Zapisy i więcej informacji: nr tel. 55 611 20 85.

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera