DKF: „Lęk” oraz spotkanie z reżyserem

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na pokaz specjalny filmu „Lęk” oraz spotkanie z reżyserem – Sławomirem Fabickim. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godz. 19:00 w Kinie Światowid w Elblągu.

„Lęk” to niezwykle poruszająca opowieść o relacjach siostrzeńskich i o trudnym temacie odchodzenia. Film Sławomira Fabickiego zwyciężył w Plebiscycie Publiczności 39. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, bierze udział w Konkursie Filmów Polskich w Międzynarodowym Festiwalu filmowym EnergaCamerimage. Polska premiera miała miejsce w konkursie głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

22 listopada o godz. 19.00 gościem DKF-u odbędzie się specjalny pokaz „Lęku” połączony ze spotkaniem autorskim. Gościem będzie Sławomir Fabicki – reżyser, scenarzysta, wykładowca. Twórca takich filmów jak „Męska sprawa” (nominacja do Oscara), „Z odzysku” oraz „Miłość”.

 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera