Premiery filmowe w Kinie Światowid

Pomysł na weekend? Kino Światowid w Elblągu! Super filmy i najtańszy bilet w mieście. Zobacz, co gramy od 17 listopada.

 

Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży

Kontynuacja serii, która stała się światowym fenomenem. Gwiazdorska obsada i kolejne, pełne emocji i wyzwań przygody bohaterów. „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży” od 17 listopada w Kinie Światowid.

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie. Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa się walka na śmierć i życie. Poza areną w Coriolanusie zaczyna budzić się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki… Czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę?

Opowieść, która przenosi widzów w przeszłość Panem. „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży” od piątku w Kinie Światowid.

 

Dziwne ścieżki życia

Krótkometrażowy film w reżyserii Pedro Almodovara. "Dziwne ścieżki życia" od 17 listopada w Kinie Światowid.

Silva jedzie konno przez pustynię, by odwiedzić szeryfa Jake'a. Dwadzieścia pięć lat wcześniej mężczyźni, pracowali razem jako najemni strzelcy. Pretekstem Silvy do odwiedzin jest powspominanie starych czasów. Po wspólnie spędzonej nocy Jake zdaje sobie jednak sprawę, że Silva wcale nie przyjechał wspominać starej znajomości.

Historia opowiedziana w wyjątkowy sposób. „Dziwne ścieżki życia” od piątku w Kinie Światowid.

 

Niewierni w Paryżu

Opowieść, w której na pozór idealne małżeństwo odkryje swoje najgłębiej skrywane pragnienia. „Niewierni w Paryżu” od 17 listopada w Kinie Światowid.

Fanny i Jean sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina, byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...

Najnowsze dzieło Woody'ego Allena. „Niewierni w Paryżu” od piątku w Kinie Światowid.

 

 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera