Warsztaty malarskie przy winie i muzyce

Chcesz w ciekawy sposób zaaranżować wieczór ze znajomymi? Masz ochotę twórczo i niebanalnie spędzić czas? Zapraszamy w piątek, 23 lutego do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na inspirujące artystyczne warsztaty malarskie przy winie, przekąskach i muzyce.

Malowanie przy winie to 3-godzinne warsztaty, które będą idealną okazją do spędzenia czasu w sposób przyjemny, kreatywny i niebanalny. W trakcie zajęć uczestnicy stworzą abstrakcyjne obrazy zbudowane z linii i barw z dodatkiem srebra lub złota. Styl abstrakcyjny pasuje do wielu wnętrz - daje pole do popisu, jest nieoczywisty i wzbudza ciekawość.

Nie masz talentu plastycznego? Nie przejmuj się! Praca twórcza realizowana będzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który we wszystkim Ci pomoże. Czas przy malowaniu umilać będzie dodatkowo wino, przekąski i muzyka.

Każdy uczestnik otrzyma na warsztatach wszystkie potrzebne materiały do stworzenia obrazu, a wykonaną przez siebie pracę będzie mógł zabrać do domu. Serdecznie zapraszamy!

 

Odpłatność: 150 zł/osoba
Termin: 23.02.2024
Godz. 18:00/czas trwania 3h
Prowadzenie: Anna Łobocka
Miejsce: Pracownia malarska, CSE „Światowid” w Elblągu


Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera