Recital Jarosława Jar Chojnackiego w Światowidzie

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Recital Jarosława Jar Chojnackiego odbędzie się w ramach XXVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa "... czy to jest kochanie?", w Galerii Nobilis, 15 marca 2024 o godzinie 19:00.

 

 
Jarosław Jar Chojnacki - piosenkarz, pieśniarz i kompozytor, reprezentujący najpiękniejszy gatunek muzyczny, jakim jest piosenka poetycka.
Wykonawca i twórcą muzyki do wierszy polskich i zagranicznych poetów. Jarosław Jar Chojnacki zdobył uznanie krytyki i publiczności, biorąc udział w kilkudziesięciu ogólnopolskich konkursach i festiwalach w latach 1996 – 2000. Dwukrotny zdobywca grand prix na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa "...czy to jest kochanie?".
W większości z nich osiągnął najwyższe laury. Oprócz własnej płyty audio - ZABIJANIE CZASU, ma na swoim koncie teledyski i inne produkcje fonograficzne i filmowe.
 
Najważniejszym elementem mojej twórczości artystycznej jest koncert - mówi Jarosław Jar Chojnacki.
 
Występuję najczęściej w pojedynkę z gitarą. Korzysta także z instrumentu klawiszowego i zawodowych podkładów muzycznych. Każdy występ, recital jest szczególnym wydarzeniem, które ma wywoływać wśród widzów silne emocje i refleksje.
 
Muzykowi przyświeca idea, że zawsze gra i śpiewa w taki sposób, jakby to czynił ostatni raz w życiu.
 
Mając na uwadze swoje motto, Jarosław Jar Chojnacki:
 
Wykorzystuję cały swój potencjał głosu, ekspresję i interpretację wybranych przeze mnie wierszy, by w połączeniu z muzyką stworzyć energetyczny i merytorycznie skonstruowany koncert.
 
 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera