Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 16 marca 2024 roku na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”. Młodzi tancerze z całego kraju walczyć będą o punkty, które pozwolą im podwyższyć swoje kategorie taneczne.

Turnieje sportowe dla młodych tancerzy z całej Polski to niesamowita przestrzeń do zdobywania nowych doświadczeń i zmagania się z innymi zawodnikami zrzeszonymi w klubach w całym kraju.

Turniej jest także niepowtarzalną szkołą tolerancji i nauki radzenia sobie ze stresem. To także okazja do poznania nowych kroków i technik nabycia ogłady tanecznej. Takie imprezy z pewnością odciągają najmłodszych od telefonów czy komputerów. Pozwalają na zawieranie nowych relacji i uczą życia w społeczeństwie – zapewniają organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego „Jantar”

Zawody, które odbędą się już niebawem w Elblągu mają charakter punktowy, dzięki czemu każda para, które wystartuje na parkiecie ma szansę nie tylko na podium i medale, ale także na zdobycie punktów w ogólnej klasyfikacji sportowej i podwyższenie swojej klasy tanecznej.

Szyk i klasa w tańcach standardowych, energia i żywiołowość tańców latynoamerykańskich, niesamowite stroje i emocje zawodników - to wszystko nadaje zawodom charakter niezwykłego widowiska – mówią organizatorzy, zapraszając przy tym publiczność na trybuny.

Zawody rozpocz się w sobotę, 16 marca o godz. 10:00. Realizowane będą w podziale na trzy bloki (10:00, 14:00, 17:00). Ostatni blok, w którym zaprezentują się najbardziej doświadczeni zawodnicy, wystartuje o godz. 17:00. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej w CSE „Światowid” w Elblągu przy pl. K. Jagiellończyka 1.

Bilety dla widzów:
OTTS JANTAR (Trybuny)
OTTS JANTAR (Stoliki ) Blok I, godz. 10:00
OTTS JANTAR (Stoliki ) Blok II, godz. 14:00
OTTS JANTAR (Stoliki ) Blok III, godz. 17:00

 

Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar” Elbląg.
Patronat: Warmińsko - Mazurski Związek Sportu Tanecznego

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera