Taniec i kino

Kino „Światowid", chcąc przygotować elblążan do święta tańca, jakie czeka nas od 29 września podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup, w najbliższy weekend przygotowało specjalny cykl filmowy.

W piątek, sobotę i niedzielę proponuje filmy tematycznie związane z pasją tańca: „Honey" w rytmach hip - hopu, „Vengo" -wyjątkowa propozycja szczególnie dla miłośników flamecno i „Zatańcz ze mną"- z Jennifer Lopez i Richardem Gere'm. Kino zaprasza nie tylko na film, ale również do tańca. Wszyscy, którzy kupią bilet na seans o 19, pół godziny przed projekcją o 18.30 będą mogli uczestniczyć w darmowym kursie tańca towarzyskiego. - Mamy nadzieję, że wieczory w kinie „Światowid" wprowadzą elblążan w nastrój taneczny i będą miłą niespodzianką dla tych, którzy liczą dni do Festiwalu Baltic Cup - mówi Edyta Machul z CKiWM „Światowid".

piątek 22 września - godz. 18.30 kurs tańca i o 19.00 film „Honey"sobota 23 września - godz. 18.30 kurs tańca i 19.00 film „Vengo"niedziela 24 września - godz. 18.30 kurs tańca i 19.00 film „Zatańcz ze mną"

Autor: em

Zobacz również

Zapisz się do newslettera