Uroczysta premiera filmu „Czerwone maki” w Kinie Światowid w Elblągu

Kino Światowid w Elblągu zaprasza 5 kwietnia o godz. 19:00 na uroczystą premierę filmu „Czerwone maki”. Przed seansem na widzów czekać będzie koncert piosenek żołnierskich, a w kinowej kawiarence oferta specjalna przygotowana zgodnie z tematyką filmu.

Już 5 kwietnia na ekranach kin pojawi się wspaniała produkcja, na którą wielu czeka z niecierpliwością. Film o jednej z ważniejszych bitew podczas II wojny światowej, w której znaczącą rolę odegrali polscy żołnierze.

„Czerwone maki” to pierwszy polski film fabularny o słynnej i zwycięskiej bitwie o Monte Cassino. W filmie fikcja przeplata się z faktami, tworząc magnetyczną i angażującą widzów opowieść. Wyścig z czasem, pełen napięcia proces planowania natarcia i ogromny ciężar nieodwracalnych decyzji podejmowanych przez dowódców II Korpusu czynią z „Czerwonych maków” kino pozostawiające niezapomniane emocje.

Przed seansem odbędzie się koncert piosenek żołnierskich w wykonaniu Urszuli Zajko-Olejniczak i Kingi Szarag. Wszystko to okraszone będzie wspaniałymi dekoracjami wpisującymi się w tematykę filmu. Na wydarzenie zapraszamy 5 kwietnia o godzinie 19:00 do Kina Światowid w Elblągu. Bilety w cenie 25 zł.

 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera