☀️ Lato w Światowidzie. Idziemy do 🐅 ZOO

Zapraszamy do Światowida gdzie twórczość spotyka przygodę! Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży przez świat zwierząt wypełnioną kolorami, kształtami i fantazją? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasze niezwykłe zajęcia: Idziemy do ZOO! Wakacyjne warsztaty startują 8 lipca.

Zapraszamy na tydzień kreatywnych warsztatów plastycznych, których
głównym celem jest rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i kreatywności
dzieci. Ruszymy w ekscytującą podróż, której celem będzie odkrywanie tajemniczego świata zwierząt w sposób niezwykły i pełen wyobraźni. Na naszych warsztatach nie będziemy jedynie obserwować – sami stworzymy naszych ulubionych futerkowych przyjaciół!

Czy chcesz spotkać puchate liski czy może egzotyczne papugi? A może masz ochotę na podróż do dżungli w poszukiwaniu majestatycznych tygrysów? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! To prawdziwa przygoda, podczas której rozbudzisz swoją kreatywność i wyobraźnię!

Codziennie skierujemy nasze działania twórcze na inne zwierzę, aby każdy mógł znaleźć coś, co go zainteresuje. Nie musisz być mistrzem pędzla – u nas liczy się tylko radość z tworzenia i chęć odkrywania nowych możliwości!

Zapraszamy do naszego magicznego świata, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a każde spotkanie zaczarowanym zwierzakiem to niezapomniane doświadczenie! Zapisz się już dziś i dołącz do naszej kreatywnej rodziny w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu!


Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zapewniamy wszelkie materiały!

Lato w Światowidzie. Idziemy do ZOO:
- oferta skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat
- termin: 8.07.2024 - 12.07.2024, godz. 10:00-12:00
- odpłatność: 200 zł./tydzień/dziecko
- liczba miejsc ograniczona

Zapisy oraz dodatkowe informacje:
tel. 55 611 20 59,
e-mail: beata.skrzoska@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera