Pokaz filmu "Jutro będzie nasze" + konkurs happy seats dla mam

Zapraszamy na wyjątkowy seans z okazji Dnia Mamy! Kino Światowid przygotowało wyjątkowy seans i ciekawy konkurs!

Zapewniamy niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich mam i ich rodzin! Przyjdźcie do Kina Światowid dnia 26 maja o godzinie 18:00, aby celebrować tę wyjątkową okazję. Czeka na Was emocjonujący film oraz konkurs niespodzianka - happy seats! Niech ten dzień będzie pełen uśmiechu i magicznych chwil spędzonych razem. Zapraszamy serdecznie! 


Data: 26.05.2024, godz. 18:00
Pokaz filmu "Jutro będzie nasze" + konkurs happy seats dla mam :)

Delia urabia sobie ręce po łokcie, a w zamian dostaje tylko kolejne razy, pretensje i fochy. Jest również przekonana, że szykującą się do zamążpójścia córkę czeka podobny los. Jednak pewnego dnia przychodzi do niej list, który prowokuje ją do buntu i skłania do zaskakująco śmiałych czynów, których nikt się nie spodziewa po gospodyni domowej. „Jutro będzie nasze” emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami.
komediodramat, Włochy, 118 minBilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera