Warsztaty zielarskie dla seniorów. Zioła na lato, komary i wakacyjne choroby

Czy wiesz, że odpowiednio dobrane zioła mogą być Twoim sprzymierzeńcem w walce z komarami, letnimi przeziębieniami i innymi dolegliwościami? Jeśli chcesz poznać tajniki ziołowej magii, serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty! Bezpłatne spotkanie odbędzie się w środę, 22 maja o godz. 10:00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Podczas zajęć nauczysz się, jak wykorzystać moc natury, by cieszyć się zdrowiem przez całe lato. Dowiesz się, które zioła warto mieć zawsze pod ręką, by skutecznie radzić sobie z kłopotliwymi komarami czy nagłymi zmianami pogody, które mogą zaskoczyć nawet podczas najpiękniejszych wakacji.

Jak zapewne wiesz, lipa czy rumianek to nie tylko pyszne herbaty na chłodne wieczory, ale także naturalne wsparcie dla naszego organizmu. Ale czy wiesz, jakie inne zioła mogą okazać się Twoimi sprzymierzeńcami w walce z dolegliwościami?

Wszystkie te tajemnice odkryjesz podczas naszych warsztatów. Prowadzone przez Ireneusza Zandera zajęcia, będą stanowiły doskonałą okazję do nauki i wymiany doświadczeń. Nie trać czasu - zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj. Przyjdź i dowiedz się, jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie w naturalny sposób.

Data: środa, 22.05.2024 r.,
Godzina: 10:00 - 11:30
Miejsce: Pracownia tkacka, CSE „Światowid” w Elblągu

Zapisy oraz dodatkowe informacje:
nr tel. 55 611 20 59/85, adres e-mail: dorota.grabowska@swiatowid.elblag.pl

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera