Gra miejska - Z dala od klawiatury, a bliżej do kultury

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu zaprasza do udziału w grze miejskiej "Z dala od klawiatury, a bliżej kultury". Gra odbędzie się 13 czerwca, udział w niej wziąć mogą uczniowie klas V-VIII.

Wyobraźcie sobie, że Elbląg to wielka plansza do gry. Światowid, biblioteka, galeria czy teatr oraz wiele innych miejsc, zmieniają się w magiczne punkty, gdzie czekają na graczy niespodzianki i… nietypowe zadania do wykonania. To opis najnowszej gry miejskiej organizowanej przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Zachęcamy do udziału, zachęcamy do przeniesienia się w wyjątkowy świat rywalizacji, nauki i dobrej zabawy!


Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie młodym mieszkańcom instytucji kultury naszego miasta, wytwarzanie identyfikacji z własną społecznością i jej kulturą. Ponadto poprzez zaproszenie różnych instytucji, pragniemy pogłębiać współdziałanie wszystkich podmiotów aktywnych w sferze społecznej i kulturowej.

W przygotowanie gry włączyły się, jak co roku, nasze koleżanki i koledzy z instytucji kultury. Dziękujemy za to, że i tym razem są z nami: Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Warmińsko Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu im. Karola Wojtyły, Muzeum Archeologiczno Historyczne w Elblągu, Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, Centrum Sztuki Galeria El oraz Departament Promocji i Turystyki.

Czekamy na Wasze drużyny! Zgłoszenia przyjmujemy do 6 czerwca. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej szczegółów w regulaminie oraz pod numerem telefonu 55 611 20 59.

 

 

Pliki do pobrania

 • doc

  Gra_Miejska_oswiadczenie_2024.doc

  pobierz
 • doc

  Gra_Miejska_karta_zgloszenia_2024.doc

  pobierz
 • pdf

  Gra_Miejska_regulamin_2024.pdf

  pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera